Haber

Nilüfer Belediyesi’nde geleneksel şölen

Nilüfer Belediyesi çalışanları bayramı erken kutladı. Lider Turgay Fazilet tüm dış üniteleri gezerek herkesin bayramını kutlarken, Halkevi çalışanları da hep birlikte bayramlaştı. Bayramı kutlamak için Paklık İşler Sitesi’ne giden Erdem’i bir sürpriz bekliyordu.

Nilüfer’de ziyafet geleneği bu yıl da devam etti. Belediye çalışanları bayram öncesi hep birlikte bayramı kutladı. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet, Başkan Yardımcıları ile birlikte tüm dış üniteleri gezerek işçi ile bayramlaştı. Alaaddinbey Hizmet Binası, Nâzım Hikmet Kültür Evi, Konak Kültür Evi, huzurevleri, Üçevler Kütüphanesi, zabıta teşkilatı, Nilüfer Belediye Başkanlığı gibi tüm dış üniteleri gezen Önder Fazilet, herkese iyi bayramlar diledi. Paklık İşleri Şantiyesine de giden Önder Fazilet, orada çalışanların şaşkınlığıyla karşılaştı. Son yapılan toplu iş sözleşmesinden duydukları memnuniyeti tebrik eden çalışanlar, düzenlenen ziyafette Önder Erdem’e teşekkürlerini iletti.

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet, çalışanla Halkevindeki görüşmeye geldi. Burada çalışanlar birbirinin bayramını kutlarken, Lider Erdem herkesle tek tek kutlandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu