Haber

Sultanbeyli’de çıkan yangında hayatını kaybeden işçilerin naaşları memleketlerine gönderildi

SULTANBEYLİ’de işçilerin kaldığı konteynerde çıkan yangında hayatını kaybeden Muhammed Şahin (17) ve Murat Çolak’ın (21) cenazeleri, yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu’na götürülmek üzere götürüldü. onların memleketi.

Mimar Sinan Mahallesi’nde çelik yapı malzemeleri üreten bir firmada çalışan personelin bulunduğu konteynerde dün saat 07.30 sıralarında çıkan yangında, Murat Çolak (21), Muhammed Şahin (17) ve ismi bilinmeyen yabancı bir çalışan hayatını kaybetti. , Sarayburnu Caddesi’nde kalıyorlardı. Yaralı Ahmet K. (21) ve Fırat Karadağ (17) sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Hayatını kaybeden 3 işçiden ikisi Muhammed Şahin ve Murat Çolak’ın cenazeleri, DNA işlemlerinin ardından yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu’na teslim edildi. Cenazeler defnedilmek üzere Iğdır’a götürüldü.

“BÜYÜK BİR İHMAL VAR”

Murat Çolak’ın amcası Arslan Tabera, “Dün yangın yerine gittik. Orada büyük bir ihmal var. Bugün Adli Tıp’tan cenazeleri ülkeye gönderdik. Afgan bir arkadaşımız sobanın içine tiner dökerek sobanın patlamasına neden oluyor. Yaralı olarak kendi imkanlarıyla dışarı çıkan bir kişi, “Diğer arkadaşlar itfaiyeye haber veriyor. İtfaiye geldiğinde artık çok geçtir” dedi.

haber-gurpinar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu